NAMAMS

Saulės energijos naudojimas privačiame name, gali būti geras sprendimas, dėl kelių priežasčių:

  1. Priklausomybės nuo tinklo mažinimas: patys gamindami elektros energiją galite sumažinti priklausomybę nuo elektros tinklo, o tai gali padėti išvengti tiekimo sutrikimų, sumažinti sąskaitas už energiją ir geriau valdyti energijos tiekimą.

  2. Pinigų taupymas: laikui bėgant galite sutaupyti pinigų, susijusių su energijos sąskaitomis. Bėgant metams saulės baterijų įrengimo kaina mažėja, o nereikalaujant mokėti už elektrą, sutaupoma daugiau.

  3. Saulės energija yra atsinaujinantis ir švarus energijos šaltinis, o tai reiškia, kad ji neišskiria kenksmingų teršalų, tokių kaip anglies dioksidas ar kitos šiltnamio efektą sukeliančios dujos. Naudodami saulės energiją galite sumažinti savo anglies pėdsaką ir padėti pagerinti aplinkos sveikatą.

  4. Padidinkite savo namų vertę: saulės baterijos gali padidinti jūsų namų vertę, todėl jis bus patrauklesnis potencialiems pirkėjams. Be to, daugelis saulės plokštes montuojančių namų savininkų gali pasinaudoti tokiomis paskatomis kaip įvairios subsidijos, kurios gali padėti kompensuoti išlaidas ir padaryti investicijų grąžą patrauklesnę.

Laikas, kurio reikia norint gauti investicijų grąžą (IG) iš saulės baterijų, gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant vietą, įrengimo išlaidas, elektros gamybą ir galimas paskatas ar mokesčių kreditus. Apskritai gali prireikti kelerių metų, kol bus sutaupytos energijos ir (arba) finansinės paskatos atgauti saulės baterijų pirkimo ir įrengimo išlaidas. ROI laikotarpis gali skirtis nuo 5 iki 15 metų, priklausomai nuo vietos sąlygų. Tačiau baigus montuoti saulės baterijos gali tiekti švarią, atsinaujinančią energiją daugelį metų, taigi ilgainiui sutaupysite pinigų.

Tarnavimo laikas

Saulės elektrinės eksploatavimo trukmė gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant naudojamų saulės baterijų tipą, konstrukcijos ir įrengimo kokybę, aplinkos sąlygas ir priežiūros grafiką. Apskritai saulės baterijos gali tarnauti 20–30 metų ar ilgiau, tinkamai prižiūrint.

Po to, kai bus pastatytas saulės energijos jėgainė, ji gali toliau gaminti energiją tol, kol saulės baterijos veikia, o sistema bus tinkamai prižiūrima. Laikui bėgant, dėl natūralių veiksnių, tokių kaip oras, dulkės ir paukščių išmatos, saulės kolektorių našumas gali sumažėti arba net sugesti, todėl norint užtikrinti, kad sistema ir toliau veiktų aukščiausiu lygiu, būtina reguliariai tikrinti ir prižiūrėti. Kai kuriais atvejais saulės baterijas netgi galima pakeisti arba taisyti, kad pailgėtų jų tarnavimo laikas.

Nuo ko pradėti?

Susisiekite su mumis, o visu kitu pasirūpinsime mes :

· Įvertinsime Jūsų situaciją

· Pateiksime geriausią, efektyviausią bei pigiausią pasiūlymą

· Sutvarkysime visus dokumentus APVA paramos gavimui

· Įrengsime saulės elektrinę ir ją prijungsime